Dne 4.4.2016 byl portál strategieholesov.cz oceněn prvním místem v celostátním kole prestižní soutěže Zlatý Erb 2016 v kategorii nejlepší elektronická služba.

Lokalita Kolonka. Patří k městu nebo ne?

10.3.2015, Haviar Štefan

 

Obyvatelé lokality Kolonka, přesněji ulice Za Cukrovarem, se již delší dobu, leč marně, dovolávají "investiční" pozornosti města. Veškeré naše snažení k ničemu nevedlo, jako by skutečně Kolonka ani k městu nepatřila. 

 

Po nástupu PaeDr. Janalíka do funkce starosty města Holešova toho bylo jím osobně, na místě, tedy ve zmíněné Kolonce a jeho "melody boys" naslibováno, jak říkají bratři Slováci "neurekom", tedy nepočítaně. Prakticky na všechno, na co jsme poukázali a požadovali nějaké opatření, bylo pány radními významně kývnuto a slíbeno, že se v tom něco udělá. Pravda je taková, že se toho zrealizovalo asi tak jedna pětina a to jsem hodně benevolentní. V jednu dobu se dokonce bývalý starosta Janalík zasadil o opatření, že do konce r. 2013 nebude město do Kolonky investovat ani korunu. Všechna čest exstarostovi Janalíkovi, v tomto případě, k naší škodě, svoje slovo skutečně dodržel .Vzhledem k tomu,
co v Kolonce bylo provedeno, čim spíše nebylo ze strany města uděláno, se chceme v nejbližších dnech s představiteli města, ale také zastupiteli bavit, radit a požadovat nápravu.


Vítáme proto existenci tohoto portálu, který vznikl díky iniciativě nových lidí kteří, jak se zdá, svou misi a poslání berou evidentně vážněji a zodpovědněji, než jejich předchůdci. Předběžně, protože nechceme chválit den před večerem, chceme iniciátorům a realizátorům této myšlenky poděkovat, protože to dává naději, že touto formou bude možné lépe a seriozně komunikovat s představiteli města, bude větší možnost si vyříkat problémy a nedostatky, které chtějí nejen obyvatelé Kolonky, ale jistě i řada jiných občanů města využít s cílem pomoci městu a tím i sami sobě pro lepší, příjemnější a spokojenější život ve městě Holešově a jeho příměstských lokalitách.

 

Za občany Kolonky v Holešově-Všetulích Jiří B a ť a , Ing. Štefan Haviar.

 

 

Zpět


Zaregistrujte se

Podílejte se na rozvoji Holešova. Registrovaní uživatelé publikují články, přidávají imvestiční akce a náměty, učastní se online diskuzí a jsou informováni o novinkách na webu.


Registrovat