Dne 4.4.2016 byl portál strategieholesov.cz oceněn prvním místem v celostátním kole prestižní soutěže Zlatý Erb 2016 v kategorii nejlepší elektronická služba.

Lokalita Kolonka. Patří k městu nebo ne?

10.3.2015, Haviar Štefan

 

Obyvatelé lokality Kolonka, přesněji ulice Za Cukrovarem, se již delší dobu, leč marně, dovolávají "investiční" pozornosti města. Veškeré naše snažení k ničemu nevedlo, jako by skutečně Kolonka ani k městu nepatřila. 

 

Po nástupu PaeDr. Janalíka do funkce starosty města Holešova toho bylo jím osobně, na místě, tedy ve zmíněné Kolonce a jeho "melody boys" naslibováno, jak říkají bratři Slováci "neurekom", tedy nepočítaně. Prakticky na všechno, na co jsme poukázali a požadovali nějaké opatření, bylo pány radními významně kývnuto a slíbeno, že se v tom něco udělá. Pravda je taková, že se toho zrealizovalo asi tak jedna pětina a to jsem hodně benevolentní. V jednu dobu se dokonce bývalý starosta Janalík zasadil o opatření, že do konce r. 2013 nebude město do Kolonky investovat ani korunu. Všechna čest exstarostovi Janalíkovi, v tomto případě, k naší škodě, svoje slovo skutečně dodržel .Vzhledem k tomu,
co v Kolonce bylo provedeno, čim spíše nebylo ze strany města uděláno, se chceme v nejbližších dnech s představiteli města, ale také zastupiteli bavit, radit a požadovat nápravu.


Vítáme proto existenci tohoto portálu, který vznikl díky iniciativě nových lidí kteří, jak se zdá, svou misi a poslání berou evidentně vážněji a zodpovědněji, než jejich předchůdci. Předběžně, protože nechceme chválit den před večerem, chceme iniciátorům a realizátorům této myšlenky poděkovat, protože to dává naději, že touto formou bude možné lépe a seriozně komunikovat s představiteli města, bude větší možnost si vyříkat problémy a nedostatky, které chtějí nejen obyvatelé Kolonky, ale jistě i řada jiných občanů města využít s cílem pomoci městu a tím i sami sobě pro lepší, příjemnější a spokojenější život ve městě Holešově a jeho příměstských lokalitách.

 

Za občany Kolonky v Holešově-Všetulích Jiří B a ť a , Ing. Štefan Haviar.

 

 

Zpět

Napište nám

Vaše náměty na rozvoj Holešova nás zajímají.


Dotaz byl úspěšně odeslán
Vyplňte prosím všechna pole
Nebyl správně opsán kontrolní kód.
Chyba při odeslání dotazuZaregistrujte se

Podílejte se na rozvoji Holešova. Registrovaní uživatelé publikují články, přidávají imvestiční akce a náměty, učastní se online diskuzí a jsou informováni o novinkách na webu.


Registrovat