Dne 4.4.2016 byl portál strategieholesov.cz oceněn prvním místem v celostátním kole prestižní soutěže Zlatý Erb 2016 v kategorii nejlepší elektronická služba.

Diskuze: Rekonstrukce krytého bazénu

 

Leporis Ambróz 24.03.2017 16:03:05 napsal(a): ikona chat

Víme, že Sport centrum přechází od 1.4.2017 pod vedení Tepelného hospodářství města Holešova. Víme, že se počítá s celkovou opravou areálu a že bude probíhat i více roků. Co všechno zůstane a co se změní se zatím asi neví. Rád by jsem reagoval na současnost, že v areálu je možnost saunováni ale není možnost zajet do prohřívacích parných kabinek (do páry), jak je to možné v bazénech ve Zlíne a v Kroměříži a střídat plavání s posezením v prostoru s horkou párou, co je moc super. Sauna má své výhody a horká pára zase své. Ne pro každého je sauna vhodná a páru by jistě využívalo více lidí než saunu a většina, která chodí do sauny může zajet také do páry. Proto by bylo vhodné investice směrovat do prostor, které může sloužit většině. Myslím, že by bylo vhodné zvážit v rámci rekonstrukce Sport centra vybudování parných kabinek pro možnost střídat při návštěvě areálu plavání s prohřátím v páre. Nemyslím tým ale likvidaci prostor sauny.

Doležel Radek 28.03.2017 07:56:12 napsal(a): ikona chat

Dobrý den. V současnosti připravujeme projekt na rekonstrukci budovy sportcentra. Na stole je několik variant řešení, každá obsahuje dispoziční změny a většina z nich obsahuje i Vámi zmiňovanou páru. Zjistili jsme však i další problémy, takže se nám vše spožďuje. Předpoklad první části oprav je léto 2018, proto žádáme všechny návštěvníky o trpělivost.

 

Zaregistrujte se

Podílejte se na rozvoji Holešova. Registrovaní uživatelé publikují články, přidávají imvestiční akce a náměty, učastní se online diskuzí a jsou informováni o novinkách na webu.


Registrovat