Dne 4.4.2016 byl portál strategieholesov.cz oceněn prvním místem v celostátním kole prestižní soutěže Zlatý Erb 2016 v kategorii nejlepší elektronická služba.

Diskuze: Veřejné osvětlení 2015

 

B A Ť A Jiří 22.05.2015 14:40:44 napsal(a): ikona chat

Kapitola "Veřejné osvětlení" je dost široký pojem, není specifikováno, o která místa s veřejným osvětlením ve městě Holešově je v tomto projektu počítáno. Kolonka Za Cukrovarem, sosučást m.č. Všetuly, svým osvětlením připomíná "kerchow", tedy hřbitov. Požadavek na opravu osvětlení této lokality byl (ten původní již před deseti lety) přijat s příslibem, že svítidla budou očištěna, postupně pak nahrazována moderními, nízkopříkonovými světelnými elementy. Naskýtá se otázka, zda záměr "revitalizace veřejného osvětlení" ve městě Holešově se týká i lokality Kolonka Za Cukrovarem, nebo bude veřejné osvětlení v Kolonce řešeno až v rámci "revitalizace Kolonky za Cukrovarem"? Celkové řešení "revitalizace Kolonky" není dosud blíže specifikováno ani časově ani finančně, což vyvolává obavy, že plánované záměry mohou být realizovány až na samém konci plánovaného období investic, tedy až" co z financí zbyde"! A kdož ví, jestli vůbec něco zbyde. Spíš bude zase chybět!

Doležel Radek 19.08.2015 14:25:54 napsal(a): ikona chat

Revitalizace veřejného osvětlení se týká všech lokalit Holešova, ale postupně. Předešlé vedení města si zřejmě nemyslelo, že je to problém, proto jej neřešilo. Nicméně je to problém a my jsme ho začali řešit. Každý rok se pokusíme do VO investovat okolo 1 milionu korun, které by měli sloužit jak na havárie, tak na výměnu těch nejstarších. Přišli jsme však na to, že pasport VO není úplně aktuální, což nyní řešíme. Jinak v roce 2015 jsme zatím řešili VO na ulicích Sušilova, Školní, ve Smetanových sadech a budeme dále pokračovat.

 

Zaregistrujte se

Podílejte se na rozvoji Holešova. Registrovaní uživatelé publikují články, přidávají imvestiční akce a náměty, učastní se online diskuzí a jsou informováni o novinkách na webu.


Registrovat