Dne 4.4.2016 byl portál strategieholesov.cz oceněn prvním místem v celostátním kole prestižní soutěže Zlatý Erb 2016 v kategorii nejlepší elektronická služba.

Programové prohlášení Rady

pro volební období 2014-2018

 

Rada města Holešova předkládá občanům města Holešova a místních částí Dobrotice, Količín, Tučapy a Žopy programové prohlášení pro volební období 2014-2018.

 

Motto
Chceme město, ve kterém budeme nejen bydlet, ale i dobře žít. Znamená to přispět k zajištění pracovních příležitostí, kvalitního bydlení, vzdělání, kulturního, společenského a sportovního vyžití, relaxace a celkově spokojeného života občanů.

 

Úvod
Rada města Holešova navazuje na výsledky práce samosprávy z předchozích volebních období. Jejím cílem je, aby město Holešov včetně jeho místních částí Dobrotice, Količín, Tučapy a Žopy či ucelené celky (Všetuly, sídliště Novosady, Kráčiny, Letiště, lokalita Za Cukrovarem a nově vznikající místa pro bydlení – ul. Sadová, Kozrálov aj.) byly pro jeho obyvatele městem, kde se zvyšuje kvalita jejich života a kde nebudou jen bydlet a přespávat, ale kde najdou i prostor pro práci, kulturu, sport, zájmová vyžití a samozřejmě i odpočinek a relaxaci.
Programové prohlášení Rady města Holešova na období 2014-2018 vychází ze znalosti potřeb obyvatel města, opírá se o již zpracované různé rozvojové dokumenty města, zahrnuje podstatné body programů politických stran tvořících koalici, stojící v čele města, a zohledňuje i podněty ze strany ostatních politických sdružení působících ve městě i návrhy místních obyvatel. Bude sloužit i jako podklad pro zpracování „Strategického rozvojového plánu města“ a jako podklad pro práci Strategického výboru Zastupitelstva města Holešova.

 

Konkrétní oblasti rozvoje města:

 

Veřejná správa, komunikace a otevřenost

 

Bezpečnost a prevence kriminality

 

Hospodaření města a rozpočet

 

Rozvoj města investice a územní plán

Mezi naše priority patří:

 

Investice a potřeby

 

Zvažované investiční akce a priority do roku 2018 ke stažení zde.

 

Kultura, sport, cestovní ruch

 

Sociální oblast, zdravotnictví

 

Školství a volný čas

 

Podpora podnikání a zemědělství

 

Bydlení a životní prostředí

 

Místní části Holešova
Nedílná součást města (Dobrotice, Količín, Tučapy a Žopy)

 

 Zaregistrujte se

Podílejte se na rozvoji Holešova. Registrovaní uživatelé publikují články, přidávají imvestiční akce a náměty, učastní se online diskuzí a jsou informováni o novinkách na webu.


Registrovat