Dne 4.4.2016 byl portál strategieholesov.cz oceněn prvním místem v celostátním kole prestižní soutěže Zlatý Erb 2016 v kategorii nejlepší elektronická služba.

Programové prohlášení Rady

pro volební období 2014-2018

 

Rada města Holešova předkládá občanům města Holešova a místních částí Dobrotice, Količín, Tučapy a Žopy programové prohlášení pro volební období 2014-2018.

 

Motto
Chceme město, ve kterém budeme nejen bydlet, ale i dobře žít. Znamená to přispět k zajištění pracovních příležitostí, kvalitního bydlení, vzdělání, kulturního, společenského a sportovního vyžití, relaxace a celkově spokojeného života občanů.

 

Úvod
Rada města Holešova navazuje na výsledky práce samosprávy z předchozích volebních období. Jejím cílem je, aby město Holešov včetně jeho místních částí Dobrotice, Količín, Tučapy a Žopy či ucelené celky (Všetuly, sídliště Novosady, Kráčiny, Letiště, lokalita Za Cukrovarem a nově vznikající místa pro bydlení – ul. Sadová, Kozrálov aj.) byly pro jeho obyvatele městem, kde se zvyšuje kvalita jejich života a kde nebudou jen bydlet a přespávat, ale kde najdou i prostor pro práci, kulturu, sport, zájmová vyžití a samozřejmě i odpočinek a relaxaci.
Programové prohlášení Rady města Holešova na období 2014-2018 vychází ze znalosti potřeb obyvatel města, opírá se o již zpracované různé rozvojové dokumenty města, zahrnuje podstatné body programů politických stran tvořících koalici, stojící v čele města, a zohledňuje i podněty ze strany ostatních politických sdružení působících ve městě i návrhy místních obyvatel. Bude sloužit i jako podklad pro zpracování „Strategického rozvojového plánu města“ a jako podklad pro práci Strategického výboru Zastupitelstva města Holešova.

 

Konkrétní oblasti rozvoje města:

 

Veřejná správa, komunikace a otevřenost

 

Bezpečnost a prevence kriminality

 

Hospodaření města a rozpočet

 

Rozvoj města investice a územní plán

Mezi naše priority patří:

 

Investice a potřeby

 

Zvažované investiční akce a priority do roku 2018 ke stažení zde.

 

Kultura, sport, cestovní ruch

 

Sociální oblast, zdravotnictví

 

Školství a volný čas

 

Podpora podnikání a zemědělství

 

Bydlení a životní prostředí

 

Místní části Holešova
Nedílná součást města (Dobrotice, Količín, Tučapy a Žopy)

 

 

Napište nám

Vaše náměty na rozvoj Holešova nás zajímají.


Dotaz byl úspěšně odeslán
Vyplňte prosím všechna pole
Nebyl správně opsán kontrolní kód.
Chyba při odeslání dotazuZaregistrujte se

Podílejte se na rozvoji Holešova. Registrovaní uživatelé publikují články, přidávají imvestiční akce a náměty, učastní se online diskuzí a jsou informováni o novinkách na webu.


Registrovat